SA Aquatic & Leisure Centre - Site License     27/02/2017 - 9:16 AM
               Div 1 Meet 3 Summer 2017 - 25/02/2017                
 
 Event 68  Boys 11 & Under 100 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kernot, Kallen         11 MARI              1:06.12    1:05.82  
  2 Hammond, Bryce         10 WCO               1:14.23    1:19.57  
 
 Event 68  Boys 12 Year Olds 100 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Holland, Adam          12 MARI              1:01.80    1:02.60  
 -- Butler (V), Harry      12 MARI              1:06.17         NS  
 -- Reinhardt, Jack        12 NWD               1:09.43         NS  
 -- Barton, Billy          12 BLY               1:13.33         NS  
 
 Event 68  Boys 13 Year Olds 100 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bradley, Lucas         13 NWD               1:02.34    1:01.89  
  2 Jones, Alex            13 MP                1:05.44    1:04.78  
  3 Muller, Archie         13 BLY               1:06.46    1:06.05  
  4 Martin, Joshua         13 MARI              1:05.51    1:06.24  
  5 Giles, Bailey          13 MARI              1:07.34    1:06.87  
  6 McDonald, Darcy        13 TTG               1:08.94    1:07.57  
  7 Twelftree, Max         13 NWD               1:06.00    1:07.98  
  8 Ong, Leon              13 MARI              1:07.18    1:08.90  
  9 McLeod, Thomas         13 NWD               1:09.32    1:10.54  
 -- Tyler, Max             13 TTG                    NT   X1:10.12  
 -- Riley, Brandon         13 WEAQ                56.62         NS  
 
 Event 68  Boys 14 Year Olds 100 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Atherton, Samuel       14 BS                  58.10      58.37  
  2 Whitmore, Mason        14 BS                1:02.13    1:02.83  
  3 Lloyd, Dylan           14 SOC               1:00.28    1:02.93  
  4 Shore, Benjamin        14 FLO               1:04.46    1:04.74  
 -- Perrotta, James        14 NWD               1:01.97         NS  
 
 Event 68  Men 15 Year Olds 100 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wiggett, Thomas        15 FLO               1:00.11      58.07  
  2 Villis, Zac            15 NWD                 58.45      59.30  
  3 Tuckwell, Abraham      15 QUO               1:01.59    1:01.02  
  4 Karpov, Alexander      15 MARI              1:01.97    1:01.35  
  5 Nitschke, Clinton      15 TTG               1:03.11    1:03.91  
  6 Dunn, Jackson          15 TTG               1:07.55    1:08.11  
 -- Bartos, Oscar          15 SOC               1:06.80         NS  
 -- Bastian, Jake          15 NWD                 54.95         NS  
 
 Event 68  Men 16 Year Olds 100 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kroker, Jack           16 MARI                56.94      55.90  
  2 Follett, Mitchell      16 NWD                 55.95      56.66  
  3 Grimes, Bradley        16 PAC                 56.43      56.91  
  4 Stone, Jesse           16 STP                 56.41      57.23  
  5 Lock, Aidan            16 WEAQ                56.59      57.72  
  6 Spinner, Lochlann      16 MARI                57.59      58.02  
  7 Stewart, Che           16 NWD                 56.41      59.21  
  8 Williams, Mitchell     16 NWD                 57.99      59.31  
  9 Crouch, Dillon         16 NWD               1:00.15    1:00.89  
 10 Suen, Jonas            16 NWD               1:01.86    1:01.20  
 11 Ward, Taj              16 SOC               1:01.85    1:01.42  
 12 Weatherley, Joshua     16 JAM               1:03.69    1:01.79  
 13 Emslie, Ryan           16 SOC               1:04.24    1:03.83  
 -- Smethurst, Alex        16 PAC                 58.87         NS  
 
 Event 68  Men 17-18 100 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Chalmers, Kyle         18 MARI                47.58      48.89  
  2 Desmond, Jacob         17 STP                 52.56      54.51  
  3 Pike, Jackson          17 MARI                55.12      55.57  
  4 Harper, Dylan          17 MARI                54.62      55.88  
  5 Davie, Thomas          17 SOC                 57.45      57.93  
 
 Event 68  Men 19 & Over 100 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lewis, Hayden          21 MARI                51.67      52.62  
  2 Pate, Rian             20 MARI                52.02      54.25  
  3 Soares, Bruno          21 BERR              1:01.81      59.97  
 -- Abood, Andrew          26 MARI                   NT     X50.65  
 -- Mahoney, Travis        26 MARI                   NT     X51.62  
 -- Edmonds, Ben           25 MARI                   NT     X53.70