SA Aquatic & Leisure Centre - Site License     27/02/2017 - 9:16 AM
               Div 1 Meet 3 Summer 2017 - 25/02/2017                
 
 Event 96  Boys 11 & Under 100 LC Metre Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hammond, Bryce         10 WCO               1:20.34    1:28.46  
 -- Clifford, Ryan         11 MARI              1:24.04         NS  
 
 Event 96  Boys 12 Year Olds 100 LC Metre Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Braithwaite, Henry     12 BS                1:26.06    1:28.28  
 
 Event 96  Boys 13 Year Olds 100 LC Metre Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bradley, Lucas         13 NWD               1:08.53    1:08.84  
  2 Jones, Alex            13 MP                1:15.75    1:16.91  
  3 Muller, Archie         13 BLY               1:19.37    1:19.60  
 -- McLeod, Thomas         13 NWD               1:25.56         NS  
 
 Event 96  Boys 14 Year Olds 100 LC Metre Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Atherton, Samuel       14 BS                1:04.40    1:05.17  
  2 Donaghey, Jed          14 FLO               1:05.00    1:07.37  
  3 Lloyd, Dylan           14 SOC               1:05.90    1:09.37  
  4 Gear, Ruben            14 MARI              1:08.36    1:10.20  
 
 Event 96  Men 15 Year Olds 100 LC Metre Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kernot, Riley          15 MARI              1:00.94    1:02.34  
  2 Bastian, Jake          15 NWD               1:01.25    1:02.47  
  3 Thomas, Josh           15 MARI              1:02.07    1:02.89  
  4 Giles, Joshua          15 MARI              1:09.44    1:12.28  
  5 Wachtel, Jake          15 TTG               1:15.20    1:13.95  
 
 Event 96  Men 16 Year Olds 100 LC Metre Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Dalkos, Peter          16 MARI                59.12      59.86  
  2 Excell, Thomas         16 MARI              1:00.71    1:01.77  
  3 McLachlan, James       16 MARI              1:02.32    1:03.84  
 -- Quinlan, Luke          16 STP                    NT   X1:00.52  
 -- Follett, Mitchell      16 NWD                 57.67         NS  
 
 Event 96  Men 17-18 100 LC Metre Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Zille, Luke            18 WEAQ                57.28      59.24  
  2 Harper, Dylan          17 MARI                59.11    1:00.37  
  3 Mounfield, Jake        18 MARI              1:01.29    1:02.44  
  4 Giersch, Riley         18 STP               1:08.12    1:14.15  
 
 Event 96  Men 19 & Over 100 LC Metre Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 -- Nitschke, Darcy        19 TTG               1:07.11         NS  
 -- Thiele, Joshua         26 BS                1:02.77         NS