SA Aquatic & Leisure Centre - Site License     27/02/2017 - 9:16 AM
               Div 1 Meet 3 Summer 2017 - 25/02/2017                
 
 Event 98  Boys 11 & Under 50 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kernot, Kallen         11 MARI                30.76      30.58  
  2 Cameron, Marley        11 NWD                 32.41      32.00  
  3 Stockman, James        10 CLA                 34.46      33.98  
  4 Hammond, Bryce         10 WCO                 33.95      34.81  
 
 Event 98  Boys 12 Year Olds 50 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Caton, Noah            12 NWD                 30.66      30.67  
  2 Reinhardt, Jack        12 NWD                 30.57      31.50  
 -- McLachlan, Fergus      12 NWD                 28.01         NS  
 
 Event 98  Boys 13 Year Olds 50 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gohl, Jacob            13 MARI                28.21      26.93  
  2 Bradley, Lucas         13 NWD                 28.29      28.88  
  3 Ayres, Will            13 NWD                 29.55      29.04  
  4 Ormerod, Jack          13 PAC                 29.29      29.19  
  5 McDonald, Darcy        13 TTG                 29.55      29.79  
  6 Muller, Archie         13 BLY                 30.09      29.99  
  7 Ong, Leon              13 MARI                29.96      30.22  
  8 Twelftree, Max         13 NWD                 30.54      30.61  
  9 McLeod, Thomas         13 NWD                 31.77      30.96  
 10 Tyler, Max             13 TTG                 31.82      31.75  
 -- Bennetts, Blake        13 ADL                 31.31         NS  
 -- Riley, Brandon         13 WEAQ                25.94         NS  
 
 Event 98  Boys 14 Year Olds 50 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Atherton, Samuel       14 BS                  27.04      27.07  
  2 Lloyd, Dylan           14 SOC                 28.11      28.27  
  3 Kemp, James            14 ONK                 29.18      28.82  
  4 Duffin, Jack           14 BERR                29.36      30.03  
 -- Gaertner, William      14 NWD                 30.98         NS  
 -- Perrotta, James        14 NWD                 28.31         NS  
 
 Event 98  Men 15 Year Olds 50 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Thomas, Josh           15 MARI                26.33      26.57  
  2 Kernot, Riley          15 MARI                25.72      26.66  
  3 Wiggett, Thomas        15 FLO                 27.91      27.10  
  4 Edwards, Oliver        15 BS                  27.55      27.34  
  5 Tuckwell, Abraham      15 QUO                 28.13      27.96  
  6 Karpov, Alexander      15 MARI                29.43      28.02  
  7 Wachtel, Jake          15 TTG                 28.96      29.34  
  8 Nitschke, Clinton      15 TTG                 29.06      29.78  
 -- Bartos, Oscar          15 SOC                 29.15         NS  
 
 Event 98  Men 16 Year Olds 50 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kroker, Jack           16 MARI                25.14      24.99  
  2 Follett, Mitchell      16 NWD                 25.50      25.48  
  3 Stone, Jesse           16 STP                 26.06      26.05  
  4 Spinner, Lochlann      16 MARI                26.47      26.73  
  5 Weatherley, Joshua     16 JAM                 26.44      26.91  
  6 Stewart, Che           16 NWD                 26.59      27.12  
  7 Crouch, Dillon         16 NWD                 26.97      28.27  
  8 Ward, Taj              16 SOC                 27.76      28.52  
 -- Lock, Aidan            16 WEAQ                26.18         NS  
 -- Smethurst, Alex        16 PAC                 27.16         NS  
 -- Suen, Jonas            16 NWD                 28.43         NS  
 -- Grimes, Bradley        16 PAC                 26.05         NS  
 
 Event 98  Men 17-18 50 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pike, Jackson          17 MARI                24.89      24.73  
  2 Heath, Cooper          17 MARI                26.03      25.81  
  3 Manuel, Dylan          17 FLO                 25.81      25.99  
  4 Barlow (V), Ethan      17 NWD                 25.36      26.99  
 -- Grimes, Jordan         18 PAC                 26.26         NS  
 
 Event 98  Men 19 & Over 50 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Reinhardt, Matt        19 NWD                 24.79      25.41  
 -- Muller, Grant          20 MARI                23.77         NS